.

Współpraca z markami

Jestem otwarta na nowe pomysły i z radością poznam Twój produkt/usługę/książkę/wydarzenie! Będzie mi miło, jeśli przed wysłaniem propozycji wspólnych działań, zapoznasz się z tym, co robię i w jakich obszarach możemy się spotkać.

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ!

Cenię działania z markami (szczególnie polskimi), które wyznają podobne do mojego podejście do życia – holistyczne, zgodne z filozofią jogi, a także z szacunkiem do ciała i natury. Angażuję się tylko w takie projekty, które inspirują do dbania o siebie i nasze otoczenie.

CZY DO SIEBIE PASUJEMY?

Odpowiedź będzie twierdząca, o ile Twoja firma tworzy produkty z naturalnych materiałów/składników i z minimalnym wpływem na środowisko. Byłoby idealnie, gdyby Twoje usługi/produkty czy wydarzenia/publikacje inspirowały również moją społeczność kobiet i nawiązywały do tematu zdrowia, regeneracji i samorozwoju.

DOBRE DLA MNIE, MOICH OBSERWUJĄCYCH, DLA ŚRODOWISKA

Mam świadomość, że moje działania mają wpływ na nie tylko na mnie, ale i na moje otoczenie. Chcę dzielić się z moją społecznością produktami, które sama chętnie założę, wezmę na poranną praktykę, wmasuję w swoją skórę, polecę do czytania, albo dodam do owsianki czy owocowo-warzywnego koktajlu. Zależy mi na współpracy z takimi markami, które pozytywnie wpłyną na samopoczucie wszystkich wokół mnie, w tym także naszej planety.

ODWIEDŹ MOJE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Jeśli chcesz zorganizować ze mną wspólną akcję w mediach społecznościowych, zapoznaj się proszę z nie tylko z moim profilem na Facebooku i Instagramie, ale także z moim kanałem na YouTube (może razem nagramy jakąś relaksację?) i podcastem.

NAWIĄŻMY WSPÓŁPRACĘ!

Masz markę, która może zainspirować kobiety do bardziej świadomego, zdrowego i harmonijnego życia? Organizujesz wydarzenie, gdzie mogłabym poprowadzić spotkanie o sposobach na relaks? Twoje wydawnictwo wydało właśnie ciekawą publikację o ludzkim ciele/umyśle/oddechu? A może chcesz dołączyć swój produkt do upominków dla uczestniczek relaksujących warsztatów i weekendów?

Skontaktuj się ze mną przez e-mail i opowiedz o swoim pomyśle na współpracę: ania@paniodrelaksu.pl.
Wrócę do Ciebie z odpowiedzią tak szybko, jak będzie to możliwe.

Dziękuję za Twój czas! Czekam na wiadomość od Ciebie i nasze wspólne działania!

MARKI, KTÓRE MI ZAUFAŁY