MyYoga Ursus

ul. Hennela 10, 02-495 Warszawa
tel. +48 604 164 455

O miejscu

Joga jest naszą pasją i świadomie wybranym stylem życia, która poprzez dyscyplinę ciała i umysłu prowadzi do pełnowartościowego życia, zdrowia i szczęścia.

Studio My yoga to miejsce, gdzie można poznać  drogę do zdrowego i spokojnego umysłu i doświadczyć radość płynącą z codziennego życia.

Jesteśmy przekonani, że joga jest dla każdego! Niezależnie od wieku, płci, zawodu, czy też od statusu społecznego i ekonomicznego. Zdrowie i szczęście to dbałości o umysł i ciało.

W naszym harmonogramie znajdziesz bardzo zróżnicowane zajęcia jogi, od dynamicznej i energetyzującej vinyasa flow, do bardzo spokojniej i regeneracyjnej yin jogi. Oferujemy zajęcia dla kobiet w ciąży oraz mam z maluszkami, jogę dla dzieci a także dla seniorów. Wykwalifikowani nauczyciele zapewnią doświadczenie pozytywnej mocy jogi, bez względu na Twój poziom sprawności czy doświadczenia.

Naszym celem jest stworzenie przyjaznej i  relaksującej przestrzeni, która umożliwi   indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć. Dla nas każdy jogin/joginka jest ważny, dlatego chcemy znać naszych uczniów nie tylko z twarzy, ale również z perspektywy ich potrzeb i oczekiwań.

Stawiamy na jakość. Chcemy, aby każdy uczestnik czuł się dobrze.

Zapraszamy na matę. Przyjdź, poruszaj się, rozciągnij mięśnie, pooddychaj i zostań z nami w naszej jogowej rodzinie!